Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

Новини

До уваги платників

Дата створення: 08:16 30.04.2019

Вітання голови Тетіївської районної ради

Дата створення: 10:53 26.04.2019

Шановні жителі та гості Тетіївщини! Щиросердечно вітаю Вас з найсвітлішим святом духовності та надії – Воскресінням Христовим! Для усіх християн Великоднє свято особливе. Воно зміцнює нас духовно, збагачує інтелектуально, наповнює християнські серця вірою в світле прийдешнє. 

Відбувся мітинг-реквієм з нагоди 33-іх роковин трагедії на Чорнобильській АЕС

Дата створення: 10:40 26.04.2019

З нагоди 33-іх роковин трагедії на Чорнобильській АЕС у місті Тетієві біля пам’ятного знаку «Героям Чорнобиля» відбувся мітинг-реквієм за сприяння відділу у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи райдержадміністрації, відділу культури, релігії, молоді та спорту міської ради.

Звернення голови ради з нагоди Міжнародного дня пам'яті Чорнобиля

Дата створення: 10:33 26.04.2019

Шановні жителі району!

Ти студент навчального закладу України? Ця інформація для тебе!

Дата створення: 14:46 25.04.2019

Веб-студія Oranges та інформаційний портал Kredit House запрошують всю талановиту молодь взяти участь у конкурсі. Здійсни свою мрію – отримай стипендію на навчання! Гарна новина, наразі існує дві премії, в залежності від спеціалізації навчання. Умови конкурсу доволі прості, більш детально ознайомитись з умовами і завданням можна за наступними посиланнями: Для студентів спеціальностей "Маркетинг": https://oranges.guru/contest/ua/ Для  студентів спеціальностей "Економіка/Фінанси": https://kredit.house/ua/grand-education

нарада з працівниками виконавчого апарату

Дата створення: 09:28 23.04.2019

22 квітня голова районної ради Наталія Жубер  провела щотижневу нараду з працівниками виконавчого апарату, на якій заслухала інформації працівників про проведену роботу та можливі проблемні питання, обговорено поточні завдання на робочий тиждень. 

Відбулась сорокова сесія районної ради сьомого скликання

Дата створення: 14:22 16.04.2019

Сьогодні відбулась сорокова сесія Тетіївської районної ради сьомого скликання, яку провела голова районної ради Наталія Жубер. В роботі сесії взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Надія Дячук, заступник голови районної ради Олександр Поліщук, начальники структурних підрозділів адміністрації, керівники установ, організацій, голови сільських рад.