Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

Новини

Засідання колегії Тетіївської РДА

Дата створення: 13:45 29.05.2020

29 травня  голова районної ради Наталія Жубер взяла участь в засіданні колегії райдержадміністрації, яке провела голова Тетіївської РДА Надія Дячук. Члени колегії та запрошені: начальники структурних підрозділів адміністрації, керівники установ та організацій району заслухали звіт голови райдержадміністрації Надії Дячук за сто днів роботи на даній посаді та  інформацію директора Тетіївської районної філії Київського обласного центру зайнятості Валентини Криворученко про ринок праці в період карантину.

Про проведення інвентаризації водних об'єктів на території Київщини

Дата створення: 15:51 25.05.2020

Голова Тетіївської районної державної адміністрації Надія Дячук, заступник голови районної ради Олександр Поліщук, керівники відділів Тетіївської РДА взяли участь в он-лайн нараді у заступника голови Київської обласної державної адміністрації Євгена Калініна з питань щодо проведення інвентаризації водних об’єктів на території Київської області та актуальності даної інвентаризації.

Про продовження карантинних обмежень у Тетіївському районі

Дата створення: 15:37 25.05.2020

22 травня 2020 року голова районної ради Наталія Жубер взяла  участь в засіданні районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провела голова Тетіївської райдержадміністрації Надія Дячук. В Тетіівському районі зафіксовано 7 випадків COVID-19. Прийнято рішення про продовження карантинних обмежень.

Аналіз регуляторного впливу регуляторного акта

Дата створення: 16:17 22.05.2020

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ