Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

Заходи з ушанування подій та особистостей української історії та сучасних героїв з нагоди Дня Соборності України

Переглядів: 96

З нагоди відзначення Дня Соборності України в.о. голови Тетіївської районної державної адміністрації Олександр Возний, заступник голови районної ради Олександр Поліщук, керівник апарату районної державної адміністрації Антоніна Дем’янчук за участі представників трудових колективів провели покладання квітів до пам’ятника Т. Шевченку. У своїх промовах керівники району згадали історичні події понад 100-річної давнини, які стали потужним фундаментом сучасної незалежної суверенної соборної  України; зазначили, що згуртованість усіх громадян, незалежно від їх національності та місця проживання, завжди залишається життєво важливою цінністю та обов’язковою передумовою ефективного спротиву зовнішній агресії; незалежність і соборність є запорукою успішного розвитку української державності, вагомим чинником недопущення повторення злочинів тоталітарних режимів проти людяності.

Крім того, керівники району віддали шану героям, що загинули у боротьбі за незалежність та суверенність України – поклали квіти до могил загиблих земляків-учасників антитерористичної операції на сході України (на Алеї Слави) та до пам’ятного хреста «Героям Небесної Сотні».

Пам’ять про тих, хто віддав найдорожче – своє життя за Україну, має вічно жити у наших серцях! Слава Україні! Героям Слава!

« повернутися до списку новин