Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

Зустріч народного депутата Валерія Колюха з жителями Тетіївщини

Переглядів: 521

У великому залі Тетіївської районної ради відбулась зустріч депутата Верховної Ради України Валерія Колюха з активом та жителями Тетіївщини. Послухати народного депутата та задати йому свої запитання, щоб почути не лише особисту думку з тих чи інших питань, але й позицію провладної партії «Слуга народу», представником якої є Валерій Вікторович, а отже і позицію Президента України, зібрались очільники району та ОТГ: в.о. голови Тетіївської районної державної адміністрації Олександр Возний, голова районної ради Наталія Жубер, міський голова Руслан Майструк, керівники сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, директори загальноосвітніх шкіл, депутати, лідери профспілки, представники трудових колективів, пенсіонери.

Зустріч відбувалась у форматі діалогу. Головними темами розмови стали питання вільного обігу землі, де думки та позиції народного депутата збіглись з пропозиціями фермерів та сільгоспвиробників. Єдиними вони були в тому, що ринок землі має запрацювати, проте, мають бути виписані чіткі норми для захисту малих та середніх сільгоспвиробників, зокрема, заборона продажу землі іноземцям, значне зменшення кількості продажу землі в одні руки та інше.  Депутат розповів про прийнятий державний бюджет на 2020 рік, зокрема, в частині освіти, медицини, розвитку громад. Болісним для сільських голів населених пунктів району, які ще не увійшли до створеної ОТГ,  стало питання децентралізації та перспективи примусового об’єднання громад. Думки та пропозиції з цього приводу висловила сільський голова села Кашперівка Лариса Степаненко. Валерій Вікторович назвав їх слушними і пообіцяв також розглянути на профільному комітеті у Верховній Раді.

В цілому, багато прозвучало питань, за якими стояли занепокоєння про завтрашній день, переживання і біль через невирішені проблеми сьогодення, надія на порозуміння та готовність влади почути біди простих людей, дослухатись і змінити на краще. В свою чергу Валерій Колюх щиро та відверто спілкувався з людьми, висловлював свою чітку позицію з принципових питань, слухав людей і намагався бути причетним до кожної проблеми і роз’яснював, свої наступні дії з тих чи інших питань. Упродовж усієї зустрічі він неодноразово озвучував основну мету своїх візитів до виборців: почути, зрозуміти та донести думку народу до керівництва фракції партії «Слуга народу», яка є моно більшістю у Парламенті, а отже, від якої залежить прийняття тих чи інших законів. А вони мають прийматися для покращення добробуту людей.  На сам кінець зустрічі, народний депутат пообіцяв постійно проводити зустрічі з виборцями на місцях, все в парламенті робити для того, щоб виправдати довіру своїх виборців і завоювати довіру тих, хто за нього не проголосував.

« повернутися до списку новин