Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

Київськими митниками вилучено валюту в перерахунку майже на 400 000 гривень, яку пересилали поштою без оголошеної цінності

Переглядів: 81

Не дивлячись на існування зручних банківських платіжних систем для міжнародних переказів, які дозволяють безпечно переслати валюту, деякі громадяни віддають перевагу іншому способу – пересилання поштою. Це хоч і дещо застарілий спосіб, але все ще дієвий. Варто не лише не приховувати валюту від митного контролю, але й не забувати зазначати її оголошену цінність у митній декларації.

Далі - лише кілька випадків для прикладу.

В міжнародному поштовому відправленні, яке прямувало до України з Німеччини, згідно з декларацією, мав знаходитися «один предмет».

Під час огляду незвичної посилки митники виявили товстий рекламний каталог  зі схованкою, в якій знаходилося 5000 євро різного номіналу та комплект запчастин до зварювального препарату.

Ще одну валютну схованку митники виявили в іншому поштовому відправленні - з Ізраїлю.

Цього разу 7020 доларів США та 2620 євро відправник приховав у фольгованих пакунках разом з шоколадними виробами.

Вміст посилки відправник взагалі не зазначав.

Оскільки валютні цінності, відповідно до ст. 18 Всесвітньої поштової конвенції, забороняється пересилати у міжнародних поштових відправленнях без оголошеної цінності, вміст обох поштових відправлень вилучено. Тож адресати їх в будь-якому разі не отримають.

Працівниками Київської митниці складено протоколи за ст.473 та ч.1 ст. 483 Митного кодексу України.

 

 

 

 

--

Прес-служба Київської митниці Держмитслужби

(044) 453-02-38

https://www.facebook.com/KYIVnewcustoms/

« повернутися до списку новин