Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

У Тетієві лікарі отримали респіратори високого ступеня захисту

Переглядів: 115

30 березня тимчасово виконуючий обов‘язків голови Київської обласної державної адміністрації Василь Володін та його заступник Дмитро Назаренко відвідали Тетіївську лікарню. Подякували медикам за їх самовіддану працю в складний період боротьби з поширенням коронавірусу і передали лікарям засоби особистого захисту.

«Щойно Україна отримала нову партію засобів особистого захисту з Китаю. Про це повідомляв президент України Володимир Зеленський. Свою частку Київщина вже розподіляє по лікарням області. Було прийнято рішення негайно передати все необхідне медичним працівникам, тому що ааме від вас, вашого здоров‘я залежить наша подальша спільна боротьба з коронавірусом. Бережіть себе. Дякуємо вам за вашу роботу», – підкреслив Василь Володін під час передачі медикам Тетієва засобів захисту.

Представники влади поспілкувалися з керівництвом району та персоналом медичного закладу дізналися про його нагальні потреби. Оглянули інфекційне відділення лікарні. Воно наразі включає 10 окремих боксів для розміщення хворих. За словами керівництва лікарні, в разі потреби їх кількість буде збільшена.

Всього сьогодні лікарня отримала 320 респіраторів високого ступеня захисту, 160 костюмів біозахисту та 50 тестів для виявлення коронавірусу.

 

« повернутися до списку новин