Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

Представники управління взяли участь у нараді-семінарі «День експерта», де обговорили питання посилення контролю за обґрунтованістю видачі лікарняних

Переглядів: 178

27 лютого, у конференц-залі комунального закладу Київської обласної ради «Київська обласна клінічна лікарня» за сприянням Департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації відбулася нарада-семінар «День експерта».

Участь у нараді взяли заступники головних лікарів, голови лікарсько-консультативних комісій, голови медико-соціальних експертних комісій закладів охорони здоров’я області. Одним з основних питань, які обговорювались на нараді, було посилення контролю за обґрунтованістю видачі листків непрацездатності застрахованим особам у закладах охорони здоров’я Київщини.

Від управління участь у «Дні експерта» взяли заступник начальника управління – начальник відділу страхових виплат та матеріального забезпечення Ірина Крещенська та начальник відділу медичних та соціальних послуг Віталій Нємцев.

Актуальність заходу зумовлена тим, що майже в усіх регіонах України, в тому числі і в Київській області, минулого року збільшилась кількість виданих листків непрацездатності, оплачених за рахунок коштів Фонду, а також суттєво зросли суми матеріального забезпечення у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності застрахованих осіб.

Під час наради представники управління виконавчої дирекції Фонду у Київській області звернули увагу учасників семінару на недоліки в роботі закладів охорони здоров’я в питаннях експертизи тимчасової непрацездатності, наголосили на необхідності вжиття додаткових заходів щодо підвищення відповідальності лікарів за обґрунтовану видачу листків непрацездатності, своєчасне направлення хворих на огляди медико-соціальними експертними комісіями, а також посилення контролю з боку керівництва лікувально-профілактичних закладів за цими питаннями.

До учасників наради була доведена інформація про посилення контролю з боку управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області за обґрунтованістю видачі листків непрацездатності застрахованим особам та план-графік перевірок закладів охорони здоров’я на І півріччя цього року.

« повернутися до списку новин