Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

Розпорядження про скликання позачергової п’ятдесят шостої сесії Тетіївської районної ради сьомого скликання

Переглядів: 23

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Від  22 вересня   2020 року                                                                     № 58

м .Тетіїв

 

  Про скликання  позачергової п’ятдесят шостої сесії

 Тетіївської районної ради  сьомого  скликання           

          

Відповідно до  статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 15 Регламенту Тетіївської районної ради  сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради  від 02.12.2015      № 09-01-VІІ:

     І. Скликати  позачергову п’ятдесят  шосту  сесію Тетіївської районної ради  сьомого скликання  24 вересня  2020 року об 11 годині  в приміщенні за адресою:   м. Тетіїв,   вул. Цвіткова,11 (великий зал засідань).

 

ІІ. Передбачити винесення на розгляд ради таких питань:

1. Про затвердження районної Програми організації харчування дітей 

у закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти у

2020-2021 навчальному році.

2. Про затвердження районної Програми організації харчування дітей

учасників бойових дій, загиблих, контрактної служби в зоні проведення антитерористичної операції, а також операції об’єднаних сил на 2020-2021 роки.

3. Про внесення змін до рішення сорок сьомої сесії районної ради VІІ скликання від 17.12.2019 року № 563-47-VІІ «Про районний бюджет Тетіївського району на 2020 рік» та додатків 1,3,5,6,7 до нього. 

4. Про  затвердження Положення про проведення конкурсного  відбору

на посаду директора та педагогічних працівників Комунальної установи «Тетіївський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Тетіївської районної ради Київської області.

5. Про затвердження Положення  про надання платних послуг  Комунальним підприємством «Комунальне некомерційне підприємство  Тетіївська центральна районна лікарня» Тетіївської районної ради.

6. Про внесення змін  до Переліку об’єктів нерухомого  майна спільної комунальної власності територіальних громад  Тетіївського району,  яке може бути передане в оренду в 2020 році в новій редакції.

7. Про  затвердження експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом: «Капітальний ремонт (утеплення фасаду, заміна віконних та дверних блоків, внутрішній ремонт першого та другого поверхів) лікувального корпусу № 1 Центральної районної лікарні  Тетіївської районної ради по вул. Цвіткова,26 в м. Тетіїв, Київської області».

8. Різне.

 

      Голова ради                                                                       Н.В.Жубер     

« повернутися до списку новин