Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

Звернення голови ради з нагоди Міжнародного дня пам'яті Чорнобиля

Переглядів: 81

Шановні жителі району!

 26 квітня 1986 року увійшло в історію цивілізації трагічною датою. На багатостраждальній українській землі сталася жахлива техногенно-екологічна катастрофа, якої людство ще не знало.

 Аварія на ЧАЕС віддаляється від нас у часі. Від того чорного дня минуло 34 рокки. Проте щороку ми все глибше усвідомлюємо масштаби і наслідки тієї страшної катастрофи та розуміємо, від якого лиха врятували світ вогнеборці, працівники ЧАЕС, військові, медики. Всі свідомі українці кинулися тоді рятувати країну. У наших серцях житиме невмируща пам'ять про всіх солдатів атомного фронту, які зупинили ескалацію катастрофи, не допустили її переростання у глобальний винищувальний смерч для всієї України та інших держав. Серед них були і жителі нашого району.

   Сьогодні ми вшановуємо пам’ять тих Героїв, у кого «мирний» чорнобильський атом забрав життя. Ми підтримуємо тих співвітчизників, чиє здоров’я донині несе відбиток страшної аварії. Держава повинна зробити все, щоб ліквідатори аварії на ЧАЕС отримали гідну компенсацію за втрачене здоров’я!

   Низький уклін усім нашим Героям-чорнобильцям! Бажаю  вам і вашим родинам міцного здоров’я, добробуту, миру, спокою та довгих років життя!

   Ми маємо пам'ятати  про Чорнобиль та робити  все, щоб більше в жодній частині світу не повторилася ядерна катастрофа.

 

З повагою,

Голова районної ради Наталія Жубер

« повернутися до списку новин