Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

ВИЇЗНІ ЗУСТРІЧІ З СІМЕЙНИМИ ЛІКАРЯМИ ДЕНИХІВСЬКОЇ, П’ЯТИГІРСЬКОЇ, КАШПЕРІВСЬКОЇ МЕДАМБУЛАТОРІЙ, ПРАЦІВНИКАМИ ФАПІВ ТА СІЛЬСЬКИМИ ГОЛОВАМИ

Переглядів: 240

07 лютого в.о. голови Тетіївської районної державної адміністрації Надія Дячук, заступник голови районної ради Олександр Поліщук, начальник управління фінансів райдержадміністрації Віктор Затишний взяли участь у спільних з міським головою Тетіївської ОТГ Русланом Майструком та ним ініційованих  виїзних зустрічах з сімейними лікарями Денихівської, П’ятигірської, Кашперівської медамбулаторій та працівниками ФАПів, які віднесені до відповідних амбулаторій, сільськими головами даних населених пунктів.

В ході зустрічей обговорено питання щодо вжиття спільних заходів  для належного функціонування первинної ланки медицини в районі. Головний лікар центру надання первинної медико-санітарної допомоги міської ради Василь Думанський розповів про особливості фінансування мед амбулаторій та ФАПів з 1 січня 2019 року у зв’язку з проведенням в Україні медичної реформи закладів медицини первинної ланки, про стан справ з фінансуванням в районі, зазначив, що коштів на утримання усіх працівників не вистачає. Так, як ФАПи Тетіївського району знаходяться в оперативному управлінні в Тетіївській ОТГ, міський голова Руслан Майструк запропонував варіанти вирішення проблем фінансування медамбулаторій та ФАПів, одним з яких є дофінансовування ФАПів з місцевих бюджетів відповідних сільських рад. Він повідомив, що сільським головам будуть надані відповідні фінансові розрахунки та пропозиції для розгляду.  В.о. голови Тетіївської районної державної адміністрації Надія Дячук у своєму виступі перед учасниками зустрічі зробила короткий аналіз стану справ з фінансуванням закладів медицини району первинної (ФАПи, мед амбулаторії) та вторинної ланок (центральна районна лікарня). У своєму підсумку вона підкреслила, що усі вони без винятку, потребують співфінансування районної та міської влади у відповідних долях, про що потрібно укласти угоди між районною та міською радами.

https://rada.info/upload/users_files/04054659/760bd485518dd199d2e31e840113ddab.jpg

« повернутися до списку новин