Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПРЕЗИДІЇ ТЕТІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 62

Сьогодні голова районної ради Наталія Жубер провела засідання президії  Тетіївської районної ради на якому вирішили скликати  п'ятдесят третю  сесію Тетіївської районної ради  сьомого  скликання  – 25 червня 2020 року о 10 годині   у великому залі засідань  адмінприміщення   районної ради,  розгляд сесії районної ради винести питання:

1. Про внесення змін до районної цільової програми  захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на  2018-2022 роки.

2. Про внесення змін до рішення сорок сьомої сесії районної ради VІІ скликання від 17.12.2019 року № 563-47-VІІ «Про районний бюджет Тетіївського району на 2020 рік» та додатків 1,2,3,5,6,7 до нього.

3. Про використання майна спільної комунальної власності територіальних громад Тетіївського району, переданого в оперативне управління.

4. Про затвердження Положення про загальні збори трудового колективу Комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство Тетіївська центральна районна лікарня» Тетіївської районної ради.

 5. Про затвердження Положення  про спостережну раду Комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство Тетіївська центральна районна лікарня» Тетіївської районної ради.

 6. Про намір утворити спостережну раду при Комунальному підприємстві «Комунальне некомерційне підприємство Тетіївська центральна районна лікарня» Тетіївської районної ради.

 7. Про внесення змін та доповнень до Плану діяльності Тетіївської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

 8. Про затвердження  Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Тетіївського району.

 9.  Про внесення змін до  Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад Тетіївського району,  затвердженого рішенням  районної  ради  13  лютого  2020 року№ 609-49-VІІ.

 10. Про внесення змін до рішення Тетіївської районної ради сьомого скликання від 03.09.2019 № 527-42-VІІ «Про затвердження Переліку майна спільної комунальної власності територіальних громад Тетіївського району в новій редакції» (із змінами).

 11. Про затвердження списку присяжних  Тетіївського районного суду Київської області.

                                                                                       

 

 

 

« повернутися до списку новин