Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

Відбулось засідання позачергової п’ятдесятої сесії Тетіївської районної ради сьомого скликання

Переглядів: 188

23 березня   відбулось засідання позачергової  п’ятдесятої  сесії Тетіївської районної ради  сьомого скликання, яке провела  голова  районної ради Наталія Жубер. В роботі сесії взяла участь голова Тетіївської районної державної адміністрації Надія Дячук.  Питаннями порядку денного сесії були:

1. Про внесення змін до рішення сорок сьомої сесії районної ради VІІ скликання від 17.12.2019 року № 563-47-VІІ «Про районний бюджет Тетіївського району на 2020 рік» та додатків 1,3,5,6 до нього.

 2. Про призначення директора Комунальної установи «Тетіївський районний центр культури, молоді і спорту» Тетіївської районної ради Київської області.

 3. Про звернення депутатів Тетіївської районної ради сьомого скликання до Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України, Антимонопольного комітету України, Міністерства внутрішніх справ України, Генеральної прокуратури України щодо ситуації з цінами на медичне обладнання, засоби індивідуального захисту, експрес-тести для діагностики коронавірусу COVID-19.

 4. Про звернення депутатів Тетіївської районної ради сьомого скликання  до Київської обласної державної адміністрації та Київської обласної ради щодо виділення додаткових коштів для боротьби із пандемією коронавірусу COVID-19

« повернутися до списку новин