Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

Із Днем Державного Прапора України!

Переглядів: 48

         

Шановні жителі та гості Тетіївського  району !
Вітаю вас із Днем Державного Прапора України! 

Синьо-жовтий стяг – символ української державності. Він втілив у собі волелюбність, працьовитість, незламність духу та інші найкращі риси, притаманні нашому народові.
Синій та жовтий кольори завжди були присутніми в символіці української нації. Вони були наявні в гербах та знаменах міст та князів на теренах сучасної України в часи середньовіччя, зображені на прапорах та знаряддях Війська Запорізького у 18 столітті, з 1848-го року синьо-жовтих кольорів була національна символіка Королівства Галичини та Володимирії , а з 1917 по 1921 рр. ці кольори майоріли над територією Української Народної Республіки. З моменту проголошення незалежності нашої держави у 1991 році жовто-синій прапор закріплений в Конституції як один із трьох символів країни. 

В усі часи синьо-жовтий стяг вів наш народ до розвитку, процвітання та перемоги.
Ось і зараз українські воїни боронять кордони України від ворога під жовто-блакитними знаменами, і ці кольори зміцнюють їм дух, впевненість та жагу до перемоги. Вірю: наші бійці піднімуть прапори над нині окупованими територіями держави, і над усією країною запанує мир, спокій та злагода.
З Днем Державного Прапора, шановні Тетіївчани! Миру нам та нашій Україні!

З повагою, голова Тетіївської районної ради   Наталія Жубер

                                                                                                                   

 

« повернутися до списку новин