Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

Відбулось засідання постійної комісії Тетіївської районної ради з питань комунального господарства та власності, підприємницької та інвестиційної діяльності

Переглядів: 84

Віктор Житник провів  засідання постійної комісії Тетіївської районної ради з питань комунального господарства та власності, підприємницької та інвестиційної діяльності за участі голови районної ради Наталії Жубер, заступника голови районної ради Олександра Поліщука, головного лікаря КП «Комунальне  некомерційне підприємство Тетіївська  центральна районна лікарня»  Анатолія Крохмального, керівника Тетіївського відділення АТ «Райффайзен Банк Аваль» Інни Добровольської, головного спеціаліста виконавчого апарату районної ради Валентини Темборовської . Комісія розглянула питання:

1. Про затвердження Переліку об’єктів нерухомого майна спільної комунальної власності територіальних громад  Тетіївського району, яке може бути передане в оренду в 2020 році.

2. Про надання дозволу на продовження терміну дії договору оренди 

частини нежитлового приміщення №1 за адресою м. Тетіїв, вул. Соборна,50.

3. Про план роботи постійної комісії районної ради з питань комунального господарства та власності, підприємницької та інвестиційної діяльності на  2020 рік.

4. Різне.

« повернутися до списку новин