Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ТЕТІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ (АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ)

Переглядів: 68

«Про затвердження  Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Тетіївського району»

            З метою реалізації повноважень, наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчим апаратом Тетіївської районної ради розроблено проект рішення  «Про затвердження  Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Тетіївського району».

Зазначений проект рішення і аналіз  регуляторного впливу згідно із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднено 22 травня 2020 року на офіційному веб-сайті Тетіївської районної ради http: tetiivska-rayrada.gov.ua. ( розділ «Документи районної ради»)

Зауваження та пропозиції можна надсилати впродовж одного місяця з дня оприлюднення проектів рішень районної ради та аналізу регуляторного впливу в письмовому вигляді на адресу Тетіївської районної ради (09800,  м. Тетіїі, вул. Цвіткова, 11;  конт. тел. 5-13- 05, 5-26-25) та в електронному вигляді на електронну адресу (tetiivrairada@ukr.net).

   

Голова районної ради                                                     Н.В.Жубер

 

« повернутися до списку новин