Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

ВІДБУЛОСЬ ТРЕТЄ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ СОРОК ДЕВ'ЯТОЇ СЕСІЇ ТЕТІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 94

05 березня   відбулось третє пленарне засідання  сорок дев'ятої  сесії Тетіївської районної ради  сьомого скликання, яке провела  голова  районної ради Наталія Жубер. В роботі сесії взяли участь голова Тетіївської районної державної адміністрації Надія Дячук, заступник голови ради Олександр Поліщук,  начальники структурних підрозділів адміністрації, сільські голови, керівники установ, організацій району.  Питаннями порядку денного сесії були:

1

Про хід виконання у 2019 році Комплексної програми профілактики злочинності в Тетіївському районі на 2015-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від 26.03.2015  № 400-42-VІ.

2

Про затвердження Програми профілактики злочинності та сприяння діяльності  правоохоронних органів  Національної поліції на території Тетіївського  району на 2020-2022 роки.

3

Про внесення змін та доповнень до Переліку об’єктів нерухомого                       майна спільної комунальної власності територіальних громад  Тетіївського району, яке може бути передане в оренду в 2020 році в новій редакції.

4

Про затвердження висновків про вартість нерухомого майна.

5

Про затвердження умов продажу об’єктів  спільної комунальної власності територіальних громад  Тетіївського району, що підлягають приватизації в 2020 році. 

6

Про внесення змін до рішення сорок сьомої сесії районної ради VІІ скликання від 17.12.2019 року № 563-47-VІІ «Про районний бюджет Тетіївського району на 2020 рік» та додатків 1,2,3,5,7 до нього.

7

Про затверджння проектно-кошторисної документації по проведенню «Капітального ремонту (заміна даху та покрівлі, заміна вікон та дверей, утеплення фасаду) «Кашперівського ліцею Тетіївської районної ради Київської області» по вул. Київська,9 в с. Кашперівка  Тетіївського району  Київської області».

8

Про затвердження проектно-кошторисної документації по проведенню «Капітального ремонту першого поверху Лікувального корпусу №1 Комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство Тетіївська центральна районна лікарня» м. Тетіїв, вул. Цвіткова,26».

9

Про затвердження проектно-кошторисної документації по проведенню «Капітального ремонту другого поверху Лікувального корпусу №1 Комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство Тетіївська центральна районна лікарня» м. Тетіїв, вул. Цвіткова,26».

10

Про затвердження прейскуранта цін на зубопротезні  послуги  Комунального  підприємства «Комунальне некомерційне підприємство Тетіївська центральна  районна лікарня» Тетіївської районної ради на 2020 рік.

11

Про  звернення депутатів Тетіївської районної ради  сьомого скликання.

 

12

Різне.

 

« повернутися до списку новин