Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

Зустріч очільника області Олександра Терещука з громадськістю Тетіївщини

Переглядів: 200

25 березня з робочим візитом відвідав Тетіївщину голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук. Губернатор області провів виїзну нараду з вирішення проблемних питань Тетіївського району та Тетіївської ОТГ.  

Участь в нараді взяли депутат Верховної Ради України Віталій Гудзенко, керівники департаментів, управлінь, відділів Київської ОДА, в.о. голови Тетіївської районної державної адміністрації Надія Дячук, голова Тетіївської районної ради Наталія Жубер, Тетіївський міський голова Руслан Майструк, депутат Київської обласної ради Олег Балагура, голови органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, керівники підприємств, установ і організацій району, активна громадськість, обласні та місцеві ЗМІ.

Олександр Дмитрович розпочав захід приємною та почесною місією вручення відзнак Президента України та Верховної Ради України за гуманітарну участь в антитерористичній операції Олександру Івановичу Оберемку та Миколі Йосиповичу Черченку.

Виїзна нарада пройшла у форматі конструктивного діалогу. Представники громади озвучили чимало нагальних питань місцевого рівня.

Серед найбільш нагальних питань були ремонт доріг, виготовлення паспортів на водні об’єкти та укладання договорів оренди водних об’єктів на території району та ОТГ, виділення коштів на ремонт покрівлі Кашперівської та Скибинецької шкіл, ремонт Кашперівської гідроспоруди, реалізації низки проектів вуличного освітлення; затвердження Генерального плану містобудування; захисту сільльськогосподарського підприємства від рейдерства та ін..

До вирішення кожного з проблемних питань району Олександр Дмитрович відразу залучав відповідних керівників департаментів та управлінь Київської ОДА, відразу давав доручення та вказівки щодо їх оперативного вирішення в найкоротші терміни.

В ході наради прозвучали слова подяки голові Київської обласної державної адміністрації Олександру Терещуку від депутата ОТГ Івана Михалєвича за оперативне вирішення давнього проблемного питання щодо  пуску газу в село Бурківці.

У підсумку наради Олександр Терещук запевнив присутніх, що з метою покращення рівня життя громадян кожне із озвучених питань на цій зустрічі буде обов’язково вирішено та проконтрольовано ним особисто.

« повернутися до списку новин