Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

Відбулось засідання позачергової п’ятдесят шостої сесії Тетіївської районної ради сьомого скликання

Переглядів: 19

Голова  районної ради Наталія Жубер провела засідання позачергової п’ятдесят  шостої  сесії Тетіївської районної ради  сьомого скликання. В роботі сесії взяла участь голова Тетіївської районної державної адміністрації Надія Дячук Питаннями порядку денного сесії були:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

Про затвердження районної Програми організації харчування дітей 

у закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти у 2020-2021 навчальному році.

2

Про затвердження районної Програми організації харчування дітей

учасників бойових дій, загиблих, контрактної служби в зоні проведення антитерористичної операції, а також операції об’єднаних сил на 2020-2021 роки.

3

Про внесення змін до рішення сорок сьомої сесії районної ради VІІ скликання від 17.12.2019 року № 563-47-VІІ «Про районний бюджет Тетіївського району на 2020 рік» та додатків 1,2,3,5,6,7 до нього. 

4

Про  затвердження Положення про проведення конкурсного  відбору на посаду директора та педагогічних працівників Комунальної установи «Тетіївський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Тетіївської районної ради Київської області.

5

Про затвердження Положення  про надання платних послуг  Комунальним підприємством «Комунальне некомерційне підприємство  Тетіївська центральна районна лікарня» Тетіївської районної ради.

6

Про внесення змін  до Переліку об’єктів нерухомого  майна спільної комунальної власності територіальних громад  Тетіївського району,  яке може бути передане в оренду в 2020 році в новій редакції.

7

Про  затвердження експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації за робочим проектом: «Капітальний ремонт (утеплення фасаду, заміна віконних та дверних блоків, внутрішній ремонт першого та другого поверхів) лікувального корпусу № 1 Центральної районної лікарні  Тетіївської районної ради по вул. Цвіткова,26 в м. Тетіїв, Київської області».

8

Про розгляд рішення Постійно діючої адміністративної колегії

Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення  законодавства у сфері публічних закупівель.

 

9

Різне.

 

« повернутися до списку новин