Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

ВІДБУЛОСЬ ПЕРШЕ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ СОРОК ДЕВ'ЯТОЇ СЕСІЇ ТЕТІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 133

13 лютого  відбулось перше пленарне засідання  сорок дев'ятої  сесії Тетіївської районної ради  сьомого скликання, яке провела  голова  районної ради Наталія Жубер. В роботі сесії взяли участь голова Тетіївської районної державної адміністрації Надія Дячук, заступник голови ради Олександр Поліщук,  начальники структурних підрозділів адміністрації, сільські голови, керівники установ, організацій району.  Питаннями порядку денного сесії були:

1

Про затвердження Програми соціально-економічного і культурного розвитку Тетіївського району на 2020 рік.

2

Про затвердження Програми забезпечення Тетіївською  районною державною адміністрацією виконання повноважень виконавчої влади та реалізації делегованих Тетіївською районною радою повноважень щодо забезпечення державної політики в бюджетній і соціальній сферах Тетіївського району на 2020 рік.                                                                   

3

Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік.

4

Про внесення змін до Програми підготовки захисників Батьківщини в Тетіївському районі на 2020-2022 роки.

5

Про затвердження районної Програми фінансової підтримки

Комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство Тетіївська  центральна районна лікарня» Тетіївської районної ради

на 2020 рік.

6

Про внесення змін до рішення Тетіївської районної ради від12 січня 2016 року №  39-04- VІІ «Про делегування повноважень Тетіївської районної ради сьомого скликання  Тетіївській районній державній адміністрації».

7

Про внесення змін до рішення сорок сьомої сесії районної ради VІІ скликання від 17.12.2019 року № 563-47-VІІ «Про районний бюджет Тетіївського району на 2020 рік» та додатків 1,2,3,5,6,7 до нього.

8

Про організацію харчування дітей  у закладах загальної середньої освіти та закладах дошкільної освіти Тетіївського району.

9

Про затвердження висновків про вартість нерухомого майна.

10

Про внесення змін та доповнень до Переліку об’єктів нерухомого                       майна спільної комунальної власності територіальних громад  Тетіївського району, яке може бути передане в оренду в 2020 році.

11

Про затвердження Переліку об’єктів  спільної комунальної власності територіальних громад  Тетіївського району, що підлягають приватизації в 2020 році.     

12

Про внесення змін до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, закладів, що є у спільній власності територіальних громад міста та сіл Тетіївського району, затвердженого рішенням районної ради від 25.02.2016 № 57-05-VІІ.

13

Про внесення змін до рішення Тетіївської районної ради сьомого скликання від 03.09.2019 № 527-42-VІІ «Про затвердження Переліку майна спільної комунальної власності територіальних громад Тетіївського району в новій редакції» (із змінами).

14

Про утворення  аукціонної  комісії Тетіївської районної ради з продажу об’єктів малої приватизації.                                                             

15

Про затвердження Статуту  Кашперівського ліцею  Тетіївської районної ради Київської області в новій редакції.

16

Про затвердження Статуту  П’ятигірського ліцею  Тетіївської районної ради Київської області в новій редакції. 

17

Про затвердження Статуту  Денихівського ліцею  Тетіївської районної ради Київської області в новій редакції.

18

Про звернення депутатів Тетіївської районної ради сьомого скликання  до Національної комісії, що здійснює  державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

19

Про звернення депутатів Тетіївської районної ради сьомого скликання  щодо здійснення невідкладного ремонту мосту (гідротехнічної споруди) на дорозі загального користування місцевого значення через річку Роську у селі Кашперівка Тетіївського району Київської області.

20

Різне.

 

 

« повернутися до списку новин