Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

Засідання конкурсної комісії

Переглядів: 104

 27 вересня заступник голови ради (голова комісії) Олександр Поліщук провів засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної форми власності, який повідомив, що згідно Порядку

проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням Тетіївської районної ради №55-05-VII від 25.02.2016 року та Положення про конкурсну комісію з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна, затвердженого розпорядженням голови районної ради №41 від 05.09.2019 року  інформація про оголошення конкурсу була опублікована у газеті «Тетіївська земля» від 13 вересня 2019 року №35 та розміщена на сайті Тетіївської районної ради. На участь у конкурсі щодо відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна подав пакет документів один претендент - ТОВ «Володарський ВКБ».

 Комісія вирішила:

1)  визнати конкурс таким, що не відбувся;

2)  рекомендувати голові районної ради Жубер Н.В. укласти договір на проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної форми власності з ТОВ «Володарський ВКБ».

« повернутися до списку новин