Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

Відбулось засідання постійної комісії Тетіївської районної ради

Переглядів: 58

Сьогодні відбулось засідання постійної комісії Тетіївської районної ради  з питань  регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобіганню корупції, у складі голови комісії   Павленка І.В., членів комісії  Бронішевського  П.П., Варіна О.В., Іванюти  Н.Ф, Прокіпець О.М., Якимчука В.М. , за  участі  голови  районної ради Наталії Жубер,   заступника голови ради Олександра Поліщука та  кандидатів у присяжні Тетіївського районного суду Київської області. Комісія розглянула питання:

1. Про затвердження списку присяжних  Тетіївського районного суду Київської області.

2. Про затвердження Положення про загальні збори трудового колективу Комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство Тетіївська центральна районна лікарня» Тетіївської районної ради.

3.     Про затвердження Положення  про спостережну раду Комунального підприємства «Комунальне некомерційне підприємство Тетіївська центральна районна лікарня» Тетіївської районної ради.

4.     Про намір утворити спостережну раду при Комунальному підприємстві «Комунальне некомерційне підприємство Тетіївська центральна районна лікарня» Тетіївської районної ради.

5.    Про внесення змін та доповнень до Плану діяльності Тетіївської районної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

 

 

« повернутися до списку новин