Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

Відбулось засідання постійної комісії Тетіївської районної ради з питань комунального господарства та власності, підприємницької та інвестиційної діяльності

Переглядів: 92

Віктор Житник провів  засідання постійної комісії Тетіївської районної ради з питань комунального господарства та власності, підприємницької та інвестиційної діяльності за участі голови районної ради Наталії Жубер, заступника голови районної ради Олександра Поліщука, головного лікаря КП «Комунальне  некомерційне підприємство Тетіївська  центральна районна лікарня»  Анатолія Крохмального, головного спеціаліста виконавчого апарату районної ради Валентини Темборовської. Комісія розглянула питання:

1.     Про затвердження висновків про вартість нерухомого майна.

2.     Про внесення змін та доповнень до Переліку об’єктів нерухомого   майна спільної комунальної власності територіальних громад  Тетіївського району, яке може бути передане в оренду в 2020 році.

3.     Про затвердження Переліку об’єктів  спільної комунальної власності територіальних громад  Тетіївського району, що підлягають приватизації в 2020 році.     

4.     Про внесення змін до Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, закладів, що є у спільній власності територіальних громад міста та сіл Тетіївського району, затвердженого рішенням районної ради від 25.02.2016 № 57-05-VІІ.

5.     Про внесення змін до рішення Тетіївської районної ради сьомого скликання від 03.09.2019 № 527-42-VІІ «Про затвердження Переліку майна спільної комунальної власності територіальних громад Тетіївського району в новій редакції» (із змінами).

6.     Про утворення  аукціонної  комісії Тетіївської районної ради з продажу об’єктів малої приватизації. 

7.     Про затвердження Статуту  Кашперівського ліцею  Тетіївської районної ради Київської області.

8.     Про затвердження Статуту  П’ятигірського ліцею  Тетіївської районної ради Київської області.          

9.     Про затвердження Статуту  Денихівського ліцею  Тетіївської районної ради Київської області .

« повернутися до списку новин