Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

Засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної форми власності

Переглядів: 71

30 січня заступник голови ради (голова комісії) Олександр Поліщук провів засідання конкурсної комісії з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної форми власності, який повідомив, що згідно Порядку проведення конкурсного відбору суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням Тетіївської районної ради №55-05-VII від 25.02.2016 року та Положення про конкурсну комісію з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна, затвердженого розпорядженням голови районної ради №41 від 05.09.2019 року . Інформація про оголошення конкурсу була опублікована у газеті «Тетіївська земля» від 17 січня 2020 року № 3. На участь у конкурсі щодо відбору суб’єкта оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна подав пакет документів один претендент – ФОП Голодний Вячеслав Іванович.

Комісія вирішила:

1)  визнати конкурс таким, що не відбувся;

2)  рекомендувати Балансоутримувачу майна укласти договір на проведення незалежної оцінки об’єкта комунальної форми власності з ФОП Голодним Вячеславом Івановичем.

 

« повернутися до списку новин