Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

ВІдбулось засідання позачергової п’ятдесят четвертої  сесії Тетіївської районної ради  сьомого скликання

Переглядів: 87

16 липня   голова  районної ради Наталія Жубер провела засідання позачергової п’ятдесят четвертої  сесії Тетіївської районної ради  сьомого скликання. В роботі сесії взяла участь голова Тетіївської районної державної адміністрації Надія Дячук Питаннями порядку денного сесії були:

1. Про результати діяльності  Тетіївського відділення поліції Сквирського відділу поліції у Київській області на території Тетіївського району у першому півріччі 2020 року.

2. Звіт про роботу  К П « КНП Тетіївська центральна районна  лікарня» Тетіївської районної ради за перше півріччя  2020 року.    3.  Про утворення  спостережної  ради при КП«КНП Тетіївська центральна  районна лікарня» Тетіївської районної ради та затвердження складу комісії спостережної ради.

  4. Про затвердження експертного звіту КП «КНП Тетіївська ЦРЛ» по «Реконструкції І-го поверху лікувального корпусу № 2 під відділення екстренної медичної допомоги КП «КНП Тетіївської ЦРЛ» та  надання дозволу на проведення реконструкції.

5 . Про  затвердження звіту про виконання районного бюджету  Тетіївського району  Київської області за ІІ квартал  2020 року.

6.  Про внесення змін до рішення сорок сьомої сесії районної ради VІІ скликання від 17.12.2019 року № 563-47-VІІ «Про районний бюджет Тетіївського району на 2020 рік» та додатків 1,3,5,6 ,7 до нього.

7. Про внесення змін до рішення сорок сьомої сесії Тетіївської районної ради VII скликання від 17.12.2019 року № 570-47-VІІ  « Про структуру, чисельність та витрати на утримання виконавчого апарату районної ради на 2020 рік»

8. Про звернення до суду.

9. Про надання щорічної основної відпустки голові Тетіївської районної ради  Жубер Н.В.

10. Про надання щорічної основної відпустки заступнику голови Тетіївської районної ради  Поліщуку О.А.

11. Про депутатське звернення Поліщука О.А.

12. Про дострокове  припинення повноважень депутата Тетіївської районної ради сьомого скликання.

 

« повернутися до списку новин