Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

Розпорядження про скликання позачергової п’ятдесят четвертої сесії Тетіївської районної ради сьомого скликання

Переглядів: 115

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

 

Від  07 лпня  2020 року                                                                 № 43

м .Тетіїв

                       

Про скликання  позачергової п’ятдесят четвертої сесії

 Тетіївської районної ради  сьомого  скликання           

          Відповідно до  статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 15 Регламенту Тетіївської районної ради  сьомого скликання, затвердженого рішенням районної ради  від 02.12.2015      № 09-01-VІІ:

     І. Скликати  п’ятдесят четверту   сесію Тетіївської районної ради  сьомого скликання 16 липня 2020 року о 11 годині  в приміщенні за адресою:                    м. Тетіїв,   вул. Цвіткова,11 (великий зал засідань).

 

ІІ. Передбачити винесення на розгляд ради таких питань:

 1. Про результати діяльності Тетіївського відділу Білоцерківської місцевої прокуратури у Київській області та Тетіївського відділення поліції Сквирського відділу поліції у Київській області на території Тетіївського району у першому півріччі 2020 року.

2. Звіт про роботу  К П « КНП Тетіївська центральна районна  лікарня» Тетіївської районної ради за перше півріччя  2020 року.    

3.  Про утворення  спостережної  ради при КП«КНП Тетіївська центральна  районна лікарня» Тетіївської районної ради та затвердження складу комісії спостережної ради.

 4. Про затвердження експертного звіту КП «КНП Тетіївська ЦРЛ» по «Реконструкції І-го поверху лікувального корпусу № 2 під відділення екстренної медичної допомоги КП «КНП Тетіївської ЦРЛ» та  надання дозволу на проведення реконструкції.

5 . Про  затвердження звіту про виконання районного бюджету    

Тетіївського району за 6 місяців 2020 року.

6.  Про внесення змін до рішення сорок сьомої сесії районної ради VІІ скликання від 17.12.2019 року № 563-47-VІІ «Про районний бюджет Тетіївського району на 2020 рік» та додатків 1,3,5,6 до нього.

7. Про внесення змін до рішення сорок сьомої сесії Тетіївської районної ради VII скликання від 17.12.2019 року № 570-47-VІІ  « Про структуру, чисельність та витрати на утримання виконавчого апарату районної ради на 2020 рік»

8. Про звернення до суду.

9. Про надання щорічної основної відпустки голові Тетіївської районної ради  Жубер Н.В.

10. Про надання щорічної основної відпустки заступнику голови Тетіївської районної ради  Поліщуку О.А.

11. Різне.

           

  Голова ради                                                                       Н.В.Жубер     

 

           

 

« повернутися до списку новин