Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ТЕТІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 64

«Про внесення змін до  Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, закладів, що є у спільній власності територіальних громад міста та сіл Тетіївського району, затвердженого рішенням районної ради 25 лютого 2016 року №  57-05-VІІ»

   З метою приведення у відповідність до чинного законодавства України порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, закладів, що є у спільній  власності територіальних громад Тетіївського району,  виконавчим апаратом Тетіївської районної ради розроблено проект рішення  «Про внесення змін до  Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, закладів, що є у спільній власності територіальних громад міста та сіл Тетіївського району, затвердженого рішенням районної ради 25 лютого 2016 року № 57-05-VІІ.

Зазначений проект рішення і аналіз  регуляторного впливу згідно із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднено 10 січня 2020 року на офіційному веб-сайті Тетіївської районної ради http: tetiivska-rayrada.gov.ua , у розділі

«Документи районної ради».

Зауваження та пропозиції можна надсилати впродовж одного місяця з дня оприлюднення проектів рішень районної ради та аналізу регуляторного впливу в письмовому вигляді на адресу Тетіївської районної ради (09800,  м. Тетіїі, вул. Цвіткова, 11;  конт. тел. 5-13- 05, 5-26-25) та в електронному вигляді на електронну адресу (tetiivrairada@ukr.net).

   

Голова районної ради                                                     Н.В.Жубер

 

 

« повернутися до списку новин