Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ТЕТІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 36

«Про затвердження Положення про проведення конкурсного  відбору на посаду директора та педагогічних працівників Комунальної установи «Тетіївський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Тетіївської районної ради Київської області

             З метою реалізації повноважень, наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчим апаратом Тетіївської районної ради розроблено проект рішення  «Про затвердження Положення про проведення конкурсного  відбору на посаду директора та педагогічних працівників Комунальної установи «Тетіївський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Тетіївської районної ради Київської області.

Зазначений проект рішення і аналіз  регуляторного впливу згідно із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднено 18 серпня 2020 року на офіційному веб-сайті Тетіївської районної ради http: tetiivska-rayrada.gov.ua .

Зауваження та пропозиції можна надсилати впродовж одного місяця з дня оприлюднення проектів рішень районної ради та аналізу регуляторного впливу в письмовому вигляді на адресу Тетіївської районної ради (09800,  м. Тетіїі, вул. Цвіткова, 11;  конт. тел. 5-13- 05, 5-26-25) та в електронному вигляді на електронну адресу (tetiivrairada@ukr.net).

   

Голова районної ради                                                     Н.В.Жубер

 

 

« повернутися до списку новин