Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ТЕТІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 54

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ТЕТІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

 

«Про внесення змін до  Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад Тетіївського району,  затвердженого рішенням  районної  ради  13  лютого  2020 року»

            З метою реалізації повноважень, наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчим апаратом Тетіївської районної ради розроблено проект рішення  «Про внесення змін до  Положення про порядок призначення на посаду та звільнення із займаної посади керівників комунальних підприємств, установ, закладів, що є у спільній власності територіальних громад Тетіївського району,  затвердженого рішенням  районної  ради  13  лютого  2020 року».

Зазначений проект рішення і аналіз  регуляторного впливу згідно із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднено 22 травня 2020 року на офіційному веб-сайті Тетіївської районної ради http: tetiivska-rayrada.gov.ua .

Зауваження та пропозиції можна надсилати впродовж одного місяця з дня оприлюднення проектів рішень районної ради та аналізу регуляторного впливу в письмовому вигляді на адресу Тетіївської районної ради (09800,  м. Тетіїі, вул. Цвіткова, 11;  конт. тел. 5-13- 05, 5-26-25) та в електронному вигляді на електронну адресу (tetiivrairada@ukr.net).

   

Голова районної ради                                                     Н.В.Жубер

 

« повернутися до списку новин