Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

Відбулось районне свято успішних та обдарованих дітей

Переглядів: 174

Районне свято успішних та обдарованих дітей «Гордість і надія рідного краю» зібрало в Денихівському будинку культури дітей та дорослих з усього Тетіївського району. Привітали переможців обласних та всеукраїнських конкурсів і олімпіад, обдарованих дітей Тетіївщини, які досягли значних успіхів у різних галузях освіти та позашкільного виховання голова районної ради Наталія Жубер, заступник голови Тетіївської райдержадміністрації Надія Дячук, начальник відділу освіти райдержадміністрації Вадим Васютинський, голова профспілки працівників освіти Тетіївщини Марія Дімова, почесні гості заходу: помічник депутата Верховної Ради України Віталія Гудзенка Людмила Веряскіна, помічник депутата Київської обласної ради Олега Балагури - Дмитро Баклаєнко.

Виступаючі вручили значній когорті юних тетіївчан відзнаки, подарунки, сертифікати на щомісячні стипендії за переконливі перемоги на предметних олімпіадах, у конкурсах науково-дослідницьких робіт, за спортивні та мистецькі досягнення. Учасники дитячої художньої самодіяльності та мистецькі колективи району підготували музичні вітання.  

Сертифікати про призначення стипендії  Тетіївської районної державної адміністрації  на 2019 – 2020 навчальний рік  отримали: 

1.Кобзєва Діана  – учениця 9 класу –Теліжинецької школи

2.Бондарук Анастасія  – учениця 8 класу –Галайківської школи 

3.Шевчук Петро   -  учень 9 класу Височанської школи

4.Огородник Ліана  – учениця 5 класу Височанської школи

5.Огородник Надія – учениця 2 класу Височанської школи

6.Ягодинський Олег Володимирович – учень 4 класу   Кашперівської школи.

« повернутися до списку новин