Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ТЕТІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

Переглядів: 50

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ РІШЕННЯ ТЕТІЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ «Про затвердження Положення  про надання платних послуг КП «КНП Тетіївська центральна районна лікарня» Тетіївської районної ради»

             З метою реалізації повноважень, наданих Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчим апаратом Тетіївської районної ради розроблено проект рішення  «Про затвердження Положення  про надання платних послуг КП «КНП Тетіївська центральна районна лікарня» Тетіївської районної ради.

Зазначений проект рішення і аналіз  регуляторного впливу згідно із Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оприлюднено 18 серпня 2020 року на офіційному веб-сайті Тетіївської районної ради http: tetiivska-rayrada.gov.ua .

Зауваження та пропозиції можна надсилати впродовж одного місяця з дня оприлюднення проектів рішень районної ради та аналізу регуляторного впливу в письмовому вигляді на адресу Тетіївської районної ради (09800,  м. Тетіїі, вул. Цвіткова, 11;  конт. тел. 5-13- 05, 5-26-25) та в електронному вигляді на електронну адресу (tetiivrairada@ukr.net).

   

Голова районної ради                                                     Н.В.Жубер

 

 

 

« повернутися до списку новин