Тетіївська районна рада
Тетіївський район, Київська область

Кампанія декларування: На Білоцерківщині учні ознайомилися із роботою податківців

Переглядів: 97

 

Виховання майбутніх свідомих громадян сумлінними платниками податків - такий був лейтмотив зустрічі із учнями 10 класу Білоцерківської ЗОШ №5.

На початку зустрічі, заступниця начальника Білоцерківського управління ГУ ДПС у Київській області  Оксана Чустіль розповіла учням про основні функції податкової служби, види  податків і зборів та електронні сервіси ДПС України. Також детально зупинилася на основних вимогах декларування доходів, отриманих протягом 2019 року та термінах подання декларації про майновий стан і доходи. Цікавою для учнів стала інформація про порядок повернення частини коштів, сплачених за навчання у вітчизняних закладах дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної та вищої освіти.

Під час екскурсії Центром обслуговування платників, завідувачка сектору податкових сервісів Ольга Музиченко ознайомила школярів із спеціальними інформаційними стендами, де платники можуть отримати корисну для себе інформацію про податки і збори, про адміністративні послуги, про документи, які необхідно подати для їх отримання.

Наприкінці зустрічі, учні мали змогу задати питання, що їх цікавили. В свою чергу податківці роздали листівки з питань декларування доходів та побажали успіхів у навчанні та у виборі майбутньої професії.

 

Білоцерківське управління

ГУ ДПС у Київській області

« повернутися до списку новин